Style usage (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Display
eu: Bistaratu

en: Module
eu: Modulua

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: View name
eu: Erakutsi izena
