Style usage (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Display
gl: Visualización

en: Module
gl: Módulo

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Bundle
gl: Paquete

en: View name
gl: Nome da vista

en: View mode
gl: Modo de vista
