Style usage (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Display
he: תצוגה

en: Module
he: מודול

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Preview image
he: תצוגה מקדימה לתמונה

en: Bundle
he: חבילה

en: View name
he: שם ההיבט

en: View mode
he: מצב תצוגה
