Style usage (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Image
hi: चित्र

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Bundle
hi: पोटली

en: View name
hi: द्रश्य नाम

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
