Style usage (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Display
hr: Prikaz

en: Module
hr: Modul

en: Parameters
hr: Parametri
