Style usage (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Module
hu: Modul

en: File type
hu: Fájltípus

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Preview image
hu: Előnézeti kép

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Image preview
hu: Kép előnézete

en: View name
hu: Nézet neve

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Landscape image:
hu: Fekvő tájolású kép:

en: Portrait image:
hu: Álló tájolású kép:

en: Select a file
hu: Fájl kiválasztása
