Style usage (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Display
it: Visualizzazione

en: Module
it: Modulo

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: Parameters
it: Parametri

en: Preview image
it: Anteprima immagine

en: Image preview
it: Anteprima dell'immagine

en: View name
it: Nome della vista

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
