Style usage (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Module
ka: მოდული
