Style usage (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Display
mr: दाखवा

en: Bundle
mr: बंडल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
