Style usage (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Field
nl: Veld

en: Display
nl: Weergeven

en: File type
nl: Bestandstype

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Preview image
nl: Voorbeeldweergave

en: Bundle
nl: Bundel

en: Image preview
nl: Voorbeeldafbeelding

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View mode
nl: Weergavemodus
