Style usage (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Image
pt: Imagem

en: Label
pt: Etiqueta

en: Display
pt: Mostrar

en: Module
pt: Módulo

en: File type
pt: tipo de ficheiro

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: edit style
pt: editar estilo

en: Preview image
pt: Visualizar imagem

en: Bundle
pt: Pacote

en: View name
pt: Nome da view

en: View mode
pt: Modo de visualização
