Style usage (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Module
sk: Modul

en: File type
sk: Typ súboru

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Parameters
sk: Parametre

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Image preview
sk: Náhľad obrázku

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
