Style usage (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Display
ca: Visualització

en: Module
ca: Mòdul

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Preview image
ca: Previsualitza la imatge

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Image preview
ca: Vista preliminar de la imatge

en: View name
ca: Nom de la vista

en: View mode
ca: Mode de visualització
