Style usage (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Image
de: Bild

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Display
de: Anzeige

en: Module
de: Modul

en: File type
de: Dateityp

en: Display name
de: Angezeigter Name

en: Parameters
de: Parameter

en: Preview image
de: Vorschaubild

en: Bundle
de: Subtyp

en: Image preview
de: Bildvorschau

en: View name
de: Ansichtsname

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Select a file
de: Datei auswählen
