Style usage (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Display
es: Presentación

en: Module
es: Módulo

en: File type
es: Tipo de archivo

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: Parameters
es: Parámetros

en: Preview image
es: Previsualizar imagen

en: Bundle
es: Paquete

en: Image preview
es: Vista previa

en: View name
es: Nombre de vista

en: View mode
es: Modo de vista
