Style usage (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
