Style usage (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Display
ja: 表示

en: Module
ja: モジュール

en: Display name
ja: 表示名

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Preview image
ja: 画像をプレビュー

en: Bundle
ja: バンドル

en: Image preview
ja: 画像プレビュー

en: View name
ja: ビューの名前

en: View mode
ja: ビュー・モード
