Style usage (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ
