Style usage (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Module
kn: ಘಟಕ
