Style usage (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Display
lt: Rodymas

en: Module
lt: Modulis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
