Style usage (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Image preview
my: ဓာတ်ပုံအစမ်းကြည့်ရန်
