Style usage (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
