Style usage (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Display
ro: Afișaj

en: Module
ro: Modul

en: Display name
ro: Nume de afişare

en: Parameters
ro: Parametri

en: Preview image
ro: Previzualizare imagine

en: Bundle
ro: Pachet

en: View name
ro: Numele vizualizării

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
