Style usage (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Display
th: แสดงผล

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: View name
th: ดูชื่อ

en: View mode
th: โหมดของวิว
