Style usage (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Display
tr: Gösterim

en: Module
tr: Modül

en: File type
tr: Dosya türü

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Preview image
tr: Görseli önizle

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Image preview
tr: Resim önizleme

en: View name
tr: Görünüm adı

en: View mode
tr: Görünüm kipi
