Style usage (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Display
vi: Hiển thị

en: File type
vi: Kiểu tập tin

en: View name
vi: Tên View

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: Select a file
vi: Chọn một tập tin
