Style usage (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
