Style usage (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: View name
bs: Ime view-a
