Style usage (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Display
cs: Zobrazit

en: Module
cs: Modul

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Preview image
cs: Náhled obrázku

en: Image preview
cs: Náhled obrázku

en: View name
cs: Název pohledu

en: View mode
cs: Režim zobrazení
