Style usage (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Module
da: Modul

en: File type
da: Filtype

en: Display name
da: Display

en: Parameters
da: Parametre

en: Preview image
da: Eksempelbillede

en: Image preview
da: Forhåndsvisning

en: View name
da: Navn
