Style usage (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Image
fa: تصویر

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Display
fa: نمایش

en: Module
fa: ماژول

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Bundle
fa: بسته

en: View name
fa: نام نما

en: View mode
fa: نحوه نمایش
