Style usage (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Display
fi: Näyttö

en: Module
fi: Moduuli

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Preview image
fi: Esikatselukuva

en: Bundle
fi: Paketti

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Select a file
fi: Valitse tiedosto
