Style usage (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Display
fr: Affichage

en: File type
fr: Type de fichier

en: Display name
fr: Nom de l'affichage

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Preview image
fr: Prévisualiser l'image

en: Bundle
fr: Type

en: Image preview
fr: Prévisualisation

en: View name
fr: Nom de la vue

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Select a file
fr: Choisir un fichier
