Style usage (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Bundle
gu: બંડલ
