Style usage (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Edit
id: Sunting

en: Image
id: Gambar

en: Field
id: Bidang

en: Display
id: Tampilan

en: Module
id: Modul

en: File type
id: Tipe berkas

en: Display name
id: Nama tampilan

en: Preview image
id: Gambar pratinjau

en: Bundle
id: Bundel

en: View name
id: Nama View

en: View mode
id: Modus tampilan
