Style usage (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Display
is: Sýna

en: Module
is: Eining

en: Display name
is: Birta nafn
