Style usage (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Display
lv: Ekrāns

en: Module
lv: Modulis

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls

en: Bundle
lv: Komplekts

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View mode
lv: Skata režīms
