Style usage (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
