Style usage (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Image
oc: Imatge

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Display
oc: Afichatge

en: Module
oc: Modul

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Bundle
oc: Paquet

en: View name
oc: Nom de la vista

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
