Style usage (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Module
pl: Moduł

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Parameters
pl: Parametry

en: Preview image
pl: Podgląd obrazu

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Image preview
pl: Podgląd obrazka

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: View mode
pl: Tryb widoku
