Style usage (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Image
pt: Imagem

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Rótulo

en: Display
pt: Exibição

en: Module
pt: Módulo

en: Display name
pt: Mostrar o nome

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: Preview image
pt: Pré-visualizar imagem

en: Bundle
pt: Pacote

en: Image preview
pt: Pré-visualização da imagem

en: View name
pt: Nome da view

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Select a file
pt: Selecione um arquivo
