Style usage (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Display
ru: Отображение

en: Module
ru: Модуль

en: Display name
ru: Название отображения

en: Parameters
ru: Параметры

en: edit style
ru: редактировать стиль

en: Preview image
ru: Предварительный просмотр изображения

en: Bundle
ru: Набор

en: Image preview
ru: Уменьшенная копия изображения

en: View name
ru: Имя представления

en: View mode
ru: Режим просмотра
