Style usage (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Display
sv: Visa

en: Module
sv: Modul

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Preview image
sv: Förhandsgranska bilden

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Image preview
sv: Förhandsgranska bild

en: View name
sv: Namn på vyn

en: View mode
sv: Visningsläge
