Style usage (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Display
te: చూపు

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: Parameters
te: పరామితులు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
