Style usage (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Display
uk: Показ

en: Module
uk: Модуль

en: File type
uk: Тип файла

en: Display name
uk: Назва

en: Parameters
uk: Параметри

en: Preview image
uk: Ескіз зображення

en: Bundle
uk: Пакет

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: View name
uk: Назва виду

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Select a file
uk: Виберіть файл
