Styled Google Map (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Style
te: శైలి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
