Styled Google Map (7.x-2.1-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Closed
kk: Жабық

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Field
kk: Өріс

en: Background color
kk: Фон түсі
