Styled Google Map (7.x-2.1-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
