Style Guide (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Book
af: Boek

en: Small
af: Klein

en: View
af: Wys

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Comment
af: Kommentaar

en: System
af: Stelsel

en: Table
af: Tabel

en: Syndicate
af: Sindikaat

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: Strong
af: Vetgedruk
