Style Guide (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Book
bg: Книга

en: Small
bg: Малък

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Comment
bg: Коментар

en: Media
bg: Медия

en: System
bg: Система

en: Table
bg: Таблица

en: Forum
bg: Форум

en: Button
bg: Бутон

en: Syndicate
bg: Синдикирай

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.

en: Select
bg: Избери

en: Menus
bg: Менюта

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: Strong
bg: Получерно
